Może kosmetyczka będzie umiała Ci pomóc?

Kosmetyczka posiada dużo zalet w porównaniu z tradycyjnym wystawianiem się na ekspozycję słoneczną lub solarium. Ważny jest natychmiastowy widzialny wynik zabiegu. Ledwie jeden zabieg wystarczy, żeby sprawić sobie ładnie jak i naturalnie opalone ciało.

Opalanie natryskowe w pełni ukrywa defekty urody, jak choćby rozstępy czy przebarwienia. Profesjonalnie wyszkolona trenerka opalania natryskowego, wie jak rozprowadzić ciecz opalającą, by przykładowo optycznie wysmuklić ręce. W ten sposób po upływie kwadransa, jest możliwe sobie odjąć trochę na obwodzie. Substancje wykorzystywane do opalania natryskowego są obojętne jeżeli chodzi o wilgotność skóry i nie wysuszają jej. Wykonane są z takich substratów, aby nie wpływać pejoratywnie na kondycję skóry. W dodatku klientka jest informowana stale po opaleniu o koniecznym nawilżaniu skóry aby jak najdłużej zachować śliczną opaleniznę. Bardzo ważną zaletę stanowi fakt, iż preparaty do opalania natryskowego podczas kontakcie z naskórkiem, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, jak to się dzieje w przypadku samoopalaczy. Ciężarne powinny strzec swe ciało przed promieniami ultrafioletowymi.

  • Zatem, odradza się, żeby korzystały z seansów w solarium czy też długotrwałych ekspozycji na słońcu.
  • Wyborną opcję stanowi opalanie natryskowe, ponieważ składniki płynów brązujących nie zawierają substancji, mogących negatywnie oddziaływać na rozwijający się embrion lub skórę matki.
  • Opalanie natryskowe jest wybornym rozwiązaniem w przypadku osób, które na skutek choroby ewentualnie fototypu skóry, nie powinni przypiekać się na słońcu bądź w solarium. Opalanie natryskowe kasuje też każde niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych.