Dobrze dobrana bielizna odmładza!

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jak duży wpływ na całą sylwetkę ma dobrze dobrana bielizna. Nie wiem dlaczego większość z nas, zapytana o rozmiar stanika, odpowiada 75B. Jest to chyba taka mityczna wartość, która wydaje się w jakiś sposób uniwersalna. Najgorsze jest to, że często kupujemy właśnie taki rozmiar, nie przymierzając stanika wcześniej, a następnie wciskamy się w niego, bo cóż innego możemy uczynić.
Nie da się ukryć, że dobry stanik musi trochę kosztować, nie kupimy raczej takiego za 15 zł na miejskim bazarze. Jednak warto od czasu do czasu odwiedzić sklep z bielizną z prawdziwego zdarzenia, gdzie normą staje się, że otrzymamy profesjonalną poradę. Brafitterka pomoże dobrać nam rodzaj biustonosza najlepiej pasujący do naszej budowy, następnie sprawdzi i podpowie, jaki będzie właściwy rozmiar. Gdy pierwszy raz korzystamy z takiej usługi, najczęściej jesteśmy zdziwione, że odpowiedni dla nas rozmiar jest zupełnie inny, niż myślałyśmy całe życie. Dodam, że z reguły okazuje się, że potrzebujemy stanika z większą miseczką i mniejszym obwodem pod biustem.
Jak już wspominałam, bielizna taka będzie z pewnością droższa, jednak posłuży nam znacznie dłużej, niż ta najtańsza, zapewniam. A jeśli już sprawdzimy, jaki rozmiar stanika powinnyśmy kupić, to następnym razem możemy znaleźć dobry https://www.olive.pl/, co prawdopodobnie pozwoli zaoszczędzić nieco pieniążków. Taka to już magia internetu, że możemy spodziewać się, że jeśli trochę poszukamy, to znajdziemy interesującą nas ofertę.